Nõustamine

Intuitiivse toitumise nõustamise aitab sul taasavastada hea suhte toiduga ja oma kehaga. Nõustamise peamine eesmärk on pakkuda sulle teadmisi ja tuge ning leida vajalikud tööriistad enese eest hoolitsemiseks. See on sisemine töö iseendaga, sest sul on kõik vajalikud teadmised juba olemas. Mina olen selleks, et sind suunata, küsida, ning aidata märgata uusi võimalusi muutuste elluviimiseks.

Miks valida nõustamine?

Toiduga seotud reeglid omandame kodust, koolist, meediast, kuniks avastame, et nad on nähtamatult meie käitumismustritesse imbunud. Osad on kahtlemata vajalikud, kuid enamik neist võtavad meilt sõna otseses mõttes „sisemise rahu“. Näiteks:

  • liigitame toite heaks ja halvaks ning tervislikuks ja ebatervislikuks
  • süüdistame end, kui sööme midagi “keelatut”
  • võitleme enda peas mõtetega – Mida süüa? Kui palju süüa? Millal süüa?

Kontroll toidu üle muutub meie elus esikohale ja võtab meilt vabaduse süüa toite, mis meile päriselt maitsevad. Asi, aga ei ole toidus vaid sinu mõtlemises. Sõlmides sisemise rahu toiduga võid sa süüa kõiki – jah, ausõna kõiki toitusid, mis sulle meeldivad.  Kui tunned, et sinu mõtted seoses toiduga on pidevalt „kontrolli alt väljas“, siis ainult seetõttu, et oled püüdnud meeleheitlikult oma toitu kontrollida!

Alusta siit...

Kas soovid saavutada head suhet toiduga? Olla vaba toiduga seotud piirangutest, muredest ja stressist? Intuitiivse toitumise nõustamine aitab sul jõuda iseenda mõistmiseni ning taasluua usaldav suhe toidu ja oma kehaga. See on toetatud, kriitikavaba ning turvaline teekond piirangutevaba elu alustamiseks. Vabaned ülesöömisest, emotsionaalsest söömisest, enese piitsutamisest, dieetidest jne.

Mis on intuitiivse toitumise
eelised?

Intuitiivse toitumisega kaasnev toiduvalikute vabadus ei seisne ainult selles, et saad süüa kõike, mida soovid, vaid:

Kelle jaoks see on?

Kas oled avastanud end mõtlemast –  “Kui ma söön intuitiivselt, siis ma söön lihtsalt terve päeva küpsiseid ja jäätist!” See mõte on üsna tavaline kui intuitiivsest toitumisest esmakordselt kuuled.

Alustades intuitiivse toitumise teekonda saad teada, milline toit paneb sind kõige paremini tundma. Mõnikord on selleks küpsised või jäätis, kuid teinekord tähendab see hoopis grillitud lõhe röstitud juurviljadega. 

Intuitiivne toitumine on igaühe isiklik kogemus ja keha teadlikkuse kasv, mis aitab sul leida endast hooliva suhte toiduga. See on inimestele, keda selline lähenemisviis kõnetab.


Shopping Cart