Sale!

EMOTSIOONAALSEST → TEADLIKUKS INTUITIIVSEKS TOITUJAKS

96,00 

Kategooria:

4-nädalane väljakutse neile, kes soovivad taastada normaalset ja tervislikku toitumist. Kui sa oled valmis õppima, miks sa pidevalt lõpetad end piirates ja kuidas teha rahu enda toiduvalikute, söömishoogude ja oma kehaga

MIDA VÄLJAKUTSE ENDAS SISALDAB:

4 töötuba sisaldavat kõnet – 90 minutit teooriat + praktikat, kus õpime kuidas ja miks emotsionaalne söömine tekib, leiame üles meis esinevad käitumismustrid, mis põhjustavad toiduga ebaterve suhet. Võtame kasutusele koheselt töötavad praktikad.

2 nõustamise kõnet – 90 minutit grupinõustamist. Siin saad kõikidele oma küsimustele vastused. Vaatame, et mis sul välja ei tule, mida sa peaksid muutma ja kus on ikka veel blokid, mis takitavad edasi liikumast. 

kogukond ja mina 

Grupivestlus – kogukond ja mina toetame sind terve programmi ajal. Sa ei pea ootama järgmist kohtumist, et esitada küsimusi. Sa saad jagada enda võite ja tunda, et sa ei ole kõigega üksi. 

Nädala ülesanded – nädala tegevuskava konkreetsete ülesannete ja fookusega. See on kohandatav igaühe tempole ning sa saad täpselt sulle piisavalt ja sul ei ole vaja tunda end “jääd maha”. 

Eneserefleksioon – sind toetavad lisaülesanded, mis aitavad enda käitumismustreid analüüsida ja end sisemiselt motiveerida. Takistused, mis me endale paneme on sageli seotud sisemise vastuseisu või ebamugavustundega, mis tekib uute käitumismustrite rakendamisel. Vajadusel saad teha sellega eraldi tööd.

BOONUS, üks tasuta 1:1 nõustamine minuga, et minna veelgi sügavamale ja olla 100% kindel, et sa teed kõike õigesti. 

VÄLJAKUTSE KESTVUS: 11. märts – 7. aprill 2024

 

Shopping Cart